Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 53-letni mężczyzna.
Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj, 25 bm., około godz. 12, w Kamieniu.
Policjanci wstępnie ustalili, że 53-letni rowerzysta najprawdopodobniej jechał poboczem, gdy nagle zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna zmarł na miejscu.
Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ewidentne samobójstwo! 53-latek postanowił po prostu zjechać do rowu. Brawo Policja!
Ewidentne samobójstwo! 53-latek postanowił po prostu zjechać do rowu. Brawo Policja!