Reklama

Rowerzysta wjechał na przejściu pod auto

Kierowca jednośladu jest sprawcą kolizji, do której doszło dziś rano, 18 bm., ok. godz. 8, na skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego z ul. 3 Maja w Przemyślu.


fot.KMP Przemyśl

– Policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni mężczyzna nie zatrzymał się i wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdzający samochód, następnie zderzył się z 59-letnią kierującą citroenem xsarą. Uczestnicy zdarzenia, byli trzeźwi – relacjonuje sierż. szt. Marta Fac.

Rowerzysta skarżył się na ból kręgosłupa, więc przewieziono go szpitala. Okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń i został zwolniony do domu. Kierującego jednośladem pouczono.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2017-04-18 16:22:36

    Kurwa pouczono !!!!!!!!! Gdyby to była wina kierowcy to nie było by pouczenia .......... Paranoja. Dajcie jeszcze medal rowerzyście!!!!!!!!!!!1

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości