Reklama

Rowerzysta zderzył się z audi. Miał niemal 3 promile

Przez blisko 2 godziny trwały utrudnienia w ruchu w Pustynach na DK 19, gdzie dziś doszło do wypadku.

Do zderzenia rowerzysty z audi a4 doszło po godz. 9. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Okazało się, że miał on we krwi 2,8 promila alkoholu. Kierujący audi był trzeźwy. Policjanci wstępnie ustalili, że to rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, przez co doprowadził do zderzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama