Od dziś, 26 stycznia, na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu działać będzie stały punkt kontroli autokarów.
Kontrole prowdzić będą policjanci i funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego codziennie od dziś do ostatniej niedzieli ferii, czyli w dniach od 26 stycznia do 11 lutego, w godzinach od 6 do 9. W innych godzinach kontrole prowadzone będą doraźnie, po wcześniejszym umówieniu się z dyżurnym KMP w Rzeszowie pod nrem tel. (17) 858 33 12.
Sprawdzić będzie można autokary przewożące dzieci i młodzież na wycieczki szkolne. Funkcjonariusze skontrolują: trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdu, czas pracy kierowców, wyposażenie autobusów, a także właściwy załadunek bagażu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bezpieczeństwo zawsze powinno być postawione na pierwszym miejscu
Bezpieczeństwo zawsze powinno być postawione na pierwszym miejscu