Dwie kolejki spotkań mają za sobą zespoły rywalizujące w Halowej Lidze „Piątek” w Tryńczy. Nasza redakcja jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.
Tradycje gry w halową odmianę piłki nożnej są w Tryńczy naprawdę spore. Kibice zapewne pamiętają zespół Górala Tryńcza prowadzony przez trenera Roberta Kurosza, który awansował m.in. do II ligi. A że tradycja zobowiązuje, władze gminy chcą i ją podtrzymują. To właśnie Urząd Gminy w Tryńczy na czele z wójtem Ryszardem Jędruchem, jest organizatorem kolejnej edycji Halowej Ligi „Piątek”. Mecze rozgrywanej są w trynieckiej hali sportowej, trwają 2x15 minut.
Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które w fazie eliminacyjnej podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A występują: FC Ponalewce, KS Futsal Tryńcza, San Gorzyce, Wólczanka Wólka Pełkińska i 3. Batalion Strzelców Podhalańskich Gniewczyna Łańcucka. W grupie B: Dzieci Prypeci, Wisłoczanka Tryńcza Juniorzy, Zorza Jagiełła, Działka Team oraz Dywizjon Artylerii Samobieżnej. Dwie najlepsze ekipy z grup zagrają w półfinale. Pierwsza z gr. A z drugą z gr. B, pierwsza z gr. B z drugą z gr. A. Zwycięzcy rozegrają finał, przegrani mecz o 3. miejsce. Organizatorzy planują także pojedynki o: 5., 7. i 9. miejsce w imprezie. Zakończenie fazy eliminacyjnej odbędzie się 28 grudnia br.
1. kolejka:
2. kolejka:
1. kolejka:
2. kolejka:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze