Reklama

Ruszyła odkryta pływalnia w Jarosławiu [ZDJĘCIA]

Lato w pełni. 24 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył sezon na odkrytej pływalni. Basen w poprzednim roku odwiedziło ponad 13,5 tysiąca osób.


fot.Małgorzata Młynarska UM Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2017-07-01 14:06:36

    a w Przemyślu mamy "myjnie dla dzieci" na Sanockiej i 15km ścieżek spacerowych dla matek z dziećmi w wózkach oraz odszczaczy psów ):p

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lena - niezalogowany 2017-07-01 16:20:56

    W Przemyślu jest prysznic dla dzieci, co za badziewna władza!!!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości