Lato w pełni. 24 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył sezon na odkrytej pływalni. Basen w poprzednim roku odwiedziło ponad 13,5 tysiąca osób.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a w Przemyślu mamy "myjnie dla dzieci" na Sanockiej i 15km ścieżek spacerowych dla matek z dziećmi w wózkach oraz odszczaczy psów ):p
W Przemyślu jest prysznic dla dzieci, co za badziewna władza!!!!!!!!!!!!!!!!
a w Przemyślu mamy "myjnie dla dzieci" na Sanockiej i 15km ścieżek spacerowych dla matek z dziećmi w wózkach oraz odszczaczy psów ):p
W Przemyślu jest prysznic dla dzieci, co za badziewna władza!!!!!!!!!!!!!!!!