Ponad 320 osób skorzystało z bezpłatnych badań prowadzonych w ramach akcji „Ulica Zdrowia”, a 21 dawców oddało krew.
Tegoroczna edycja rozpoczęła się 5 kwietnia. Podobnie jak wcześniej[paywall] można było skorzystać z bezpłatnych badań, m.in. słuchu, ciśnienia krwi i poziomu glukozy.
Bezpłatne badania są prowadzone na ul. Grodzkiej w Jarosławiu w każdy pierwszy wtorek miesiąca. W tym roku przewidziano je do października. Akcja jest częścią programu „Bezpieczny Jarosław”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze