Reklama

Ruszyła „Ulica zdrowia"

18/04/2016 11:45

Ponad 320 osób skorzystało z bezpłatnych badań prowadzonych w ramach akcji „Ulica Zdrowia”, a 21 dawców oddało krew.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się 5 kwietnia. Podobnie jak wcześniej[paywall] można było skorzystać z bezpłatnych badań, m.in. słuchu, ciśnienia krwi i poziomu glukozy.

Bezpłatne badania są prowadzone na ul. Grodzkiej w Jarosławiu w każdy pierwszy wtorek miesiąca. W tym roku przewidziano je do października. Akcja jest częścią programu „Bezpieczny Jarosław”.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości