Faza zasadnicza sezonu 2025 – 2026 zbliża się do końca. Wiadomo już, że z II ligą pożegnał się zespół Niedźwiadków Przemyśl, który najprawdopodobniej zakończy sezon z kompletem porażek. Wiadomo także, iż beniaminek z Jarosławia w fazie play-off nie zagra i domowym meczem z Polonią Bytom 28 marca br. zakończy tę kampanię. Cel podstawowy – czyli utrzymanie się na tym szczeblu rozgrywkowym – został zrealizowany.
Miejsce w fazie play-off dla rywala Jarosławian, czyli MKKS Rybnik nie jest jeszcze takie pewne, więc można było się spodziewać, że w hali MOSiR przy ul. Sikorskiego będą walczyć o życie. Gospodarze musieli sobie radzić bez znakomicie ostatnio dysponowanego Wiktora Majki, ale do składu wrócił Cezary Gumiński, który od razy był bliski triple-double. Jednej zbiórki i dwóch asyst zabrakło mu do tego. Spotkanie było niezwykle wyrównane. Jeszcze na 57 s przed finałem było ledwie 74:76. O wygranej Ślązaków zdecydowała lepsza skuteczność i „dzień konia” Mateusza Żebroka, który był poza zasięgiem jarosławskiej defensywy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze