Reklama

Samochód stoczył się na siedzących na ławce mężczyzn

70- i 76-letni starsi panowie z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Reanult, w którym nie było ani kierowcy, ani pasażerów, stoczyło się nagle na chodnik i uderzyło w ławkę, na której siedziało dwóch mężczyzn.

Poszkodowani mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego z obrażeniami trafili do szpitala. Jeden z nich pozostał na obserwacji. Na szczęście żaden z nich nie został poważnie ranny.

Okazało się, że to 38-letni kierowca nieprawidłowo zabezpieczył pojazd przed lokalem usługowym, do którego przywiózł towar. Policjanci ukarali go mandatem. Do tego niecodziennego zdarzenia doszło 25 bm., po godz. 14, na ul. Dworcowej w Ustrzykach Dolnych.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości