Do nietypowego zdarzenia doszło 25 bm., po godz. 21, w Iwierzycach.
Kierujący hondą accord 25-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zjechał z drogi.
Samochód uderzył w przepust, potem w betonowe ogrodzenie posesji, na którzym zawisł.
25-latek i 39-letni pasażer trafili do szpitali. Kierujący miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jak wiadomo Honda szybciej jeździ niż wygląda
O i to sie nazywa"mam talent" można?można!ale tylko na podkarpaciu
Popis debilizmu i nieodpowiedzialności ze strony "kierowcy". Oby już na zimę zamieszkał w zimnej celi zakładu karnego w Rzeszowie-Załężu
jak wiadomo Honda szybciej jeździ niż wygląda
O i to sie nazywa"mam talent" można?można!ale tylko na podkarpaciu
Popis debilizmu i nieodpowiedzialności ze strony "kierowcy". Oby już na zimę zamieszkał w zimnej celi zakładu karnego w Rzeszowie-Załężu