Reklama

Samochód zawisł na ogrodzeniu

Do nietypowego zdarzenia doszło 25 bm., po godz. 21, w Iwierzycach.

Kierujący hondą accord 25-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zjechał z drogi.
Samochód uderzył w przepust, potem w betonowe ogrodzenie posesji, na którzym zawisł.

25-latek i 39-letni pasażer trafili do szpitali. Kierujący miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. 


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-09-27 13:21:51

    jak wiadomo Honda szybciej jeździ niż wygląda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-09-27 17:04:49

    O i to sie nazywa"mam talent" można?można!ale tylko na podkarpaciu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grzesiek_Ciebiera - niezalogowany 2016-09-27 18:44:00

    Popis debilizmu i nieodpowiedzialności ze strony "kierowcy". Oby już na zimę zamieszkał w zimnej celi zakładu karnego w Rzeszowie-Załężu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości