Reklama

San-Pajda Jarosław piątą siłą po fazie zasadniczej

Pewnym zwycięstwem dzisiejszego (29 lutego br.) popołudnia nad znacznie niżej notowaną ekipą z Ostrowca Świętokrzyskiego zakończyły fazę zasadniczą siatkarki beniaminka I ligi San-Pajdy Jarosław.

 Przed tym spotkaniem było jasne, że ekipa Piotr Pajdy przystąpi do fazy play-off z 5. miejsca. Wygrana za trzy punkty z KSZO pozycji tej nie zmieniłaby. Ale jarosławianki nie zamierzały kalkulować, wydziwiać, odpuszczać. Chciały odnieść 15. zwycięstwo w sezonie i sięgnęły po to bardzo łatwo.

– Dzisiejsze spotkanie nie miało wielkiej historii, ani potężnego ładunku emocjonalnego. Nasza przewaga nad dzielnie walczącymi ostrowiankami ani przez moment nie podlegała dyskusji, dzięki czemu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg całego spotkania  Było to także bardzo dobre przetarcie przed zbliżającym się wielkimi krokami meczem z Chemikiem Police w półfinale Pucharu Polski – powiedział po spotkaniu P. Pajda.

Reklama

W każdym z trzech setów gospodynie szybko obejmowały prowadzenie i potem rozważną grą, zwłaszcza w ataku, kontrolowały parkietowe wydarzenia. Popis dały w ostatnim secie, kiedy rozgromiły rywali do 16.

 

San-Pajda Jarosław – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama