SANówa – tegoroczna nowinka, która przebojem zapisała się na przemyskiej mapie klubowej, pożegnała się dziś z wiernym gronem klientów, zamykając sezon letni 2016.
– Żegnamy się z Wami. Pogoda nie rozpieszcza, SANówa zapada w zimowy sen, a na pocieszenie zapewniamy – widzimy się w maju 2017! Będzie jeszcze fajniej! Będzie GRUBO! Do ciepłego zobaczenia SANowicze! – zapewniają organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze