Reklama

SANówa zapada w zimowy sen. Dziś ogłoszono koniec sezonu 2016

SANówa – tegoroczna nowinka, która przebojem zapisała się na przemyskiej mapie klubowej, pożegnała się dziś z wiernym gronem klientów, zamykając sezon letni 2016.

– Żegnamy się z Wami. Pogoda nie rozpieszcza, SANówa zapada w zimowy sen, a na pocieszenie zapewniamy – widzimy się w maju 2017! Będzie jeszcze fajniej! Będzie GRUBO! Do ciepłego zobaczenia SANowicze! – zapewniają organizatorzy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości