Informuję, iż w Prokuraturze Rejonowej w Lubaczowie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze przeciwko Panu Radosławowi Ryznarowi w związku z pomówieniem mnie jakobym w sprawie prowadzonej przed Sądem Rejonowym w Jarosławiu, w której skazani zostali obaj panowie, Radosław Ryznar za składanie fałszywych zeznań i Adrian Ryznar za uszkodzenie mienia (samochodu) oraz znieważenie mnie słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe „wymusił zeznania pana biegłego, a przynajmniej tak próbował”.
Wysunięte pod moim adresem oskarżenie miało mnie zdyskredytować w oczach sądu prowadzącego sprawę, a przede wszystkim w oczach obywateli, którzy przecież zaufali mojej osobie, jako Senatorowi RP i oddali na mnie w ostatnich wyborach 110 155 głosów. Nie można tolerować zachowania Pana Radosława Ryznara, który uważa, że najwyraźniej bezkarnie można pomawiać inne osoby o popełnienie przestępstwa, tym bardziej nie mogę tolerować tego zachowania jako osoba zaufania publicznego. Zwracam uwagę, że ja aby bronić swojego dobrego imienia, będę to czynił zgodnie z prawem, za pomocą organów do tego powołanych – nie robię tego poprzez zwoływanie konferencji prasowych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przed wojna uboczy nie tylko intelektualnie chłopi w tamtym rejonie toczyli zażarte spory o miedzę bardzo kosztowne w sądach nawet więcej niż całe pole przy tej miedzy.Duch współzawodnictwa ubogich tak samo w tym rejonie jest nadal bardzo żywy.Walka o pietruszkę nabiera rumieńców.Lepsze to jest niż rozgrywki piłki kopanej.Tylko atmosfera trochę inna.A ja myślałem,że takich już nie ma.Są.
... i pewnie są katolikami, chodzą w niedziele do Kościoła i wiedzą co to jest pojednanie i przebaczenie ... :)
Jest jeszcze gorzej.Są patriotami.Takimi prawdziwymi patriotami czyli wiecowymi lubiącymi jątrzyć gdzie się tylko da nie mający nic wspólnego z cechami normalnego Polaka
Ciekawe jak by obu Panów obstawił w totka.Kogo typujecie?
Wpiszcie TW ŻBIK na stronie IPN lub inwentarz.pl albo TW Ryznar i co przeczytacie ? To jest oblicze wójta więc pianie o katolicyzmie i patriotyzmie to nadużycie
Zazdrość Wójta zżera, że mimo różnych prób nie udało się osiągnąć życiowego sukcesu, .Jest tylko wójtem, który przynosi wstyd mieszkańcom gminy. Pan Senator jest porządnym człowiekiem i wszystko, co do tej pory osiągnął, to zdobył ciężką pracą. Jego rodzina, która przez lata budowała potencjał firmy nie miesza się do polityki. Jak jest z rodziną Wójta? Lepiej nie wspominać!
Co pan senator robi dla swojego rodzinnego regionu ?? Nic !! Potrafi tylko dolki kopać z warszawki . Pan wójt pokazał że gmina potrafi coś osiągnąć ,generować zyski rozwijać kulturę jak i infrastrukturę . Golba jak siedzi w Warszawie niech siedzi i nosa tu nie wkłada
A ja się dziwie, że Mańka jeszcze nie wsadzili. To jest właśnie nasz kraj, Wystarczy, że weźmiesz sobie dobrą papugę i możesz śmiać się prawu w twarz. Maniek mimo, że jako gospodarz się sprawdza (widać to np. w Radawie), ale jako człowieka nie szanuje go ani za grosz, bo jest kawał ....
Willy, to że się sprawdza akurat w Radawie to nie przypadek...co do drugiej części wypowiedzi to trudno mówić o człowieczeństwie.
Przed wojna uboczy nie tylko intelektualnie chłopi w tamtym rejonie toczyli zażarte spory o miedzę bardzo kosztowne w sądach nawet więcej niż całe pole przy tej miedzy.Duch współzawodnictwa ubogich tak samo w tym rejonie jest nadal bardzo żywy.Walka o pietruszkę nabiera rumieńców.Lepsze to jest niż rozgrywki piłki kopanej.Tylko atmosfera trochę inna.A ja myślałem,że takich już nie ma.Są.
... i pewnie są katolikami, chodzą w niedziele do Kościoła i wiedzą co to jest pojednanie i przebaczenie ... :)
Jest jeszcze gorzej.Są patriotami.Takimi prawdziwymi patriotami czyli wiecowymi lubiącymi jątrzyć gdzie się tylko da nie mający nic wspólnego z cechami normalnego Polaka