W rozegranym dzisiaj (25 marca br.) spotkaniu w ramach 20. kolejki III-ligowych spotkań piłkarze JKS 1909 Jarosław zmierzyli się w Ostrowcu Świętokrzyskim z liderem tabeli – KSZO, czyli Klubem Sportowym Zakładów Ostrowieckich.
Już raz piłkarze JKS 1909 Jarosław sprawili nie lada sensację w III-ligowych zmaganiach, kiedy jesienią zupełnie nieoczekiwanie dla wszystkich pokonali w Krakowie ówczesnego lidera tabeli Garbarnię. W 20. kolejce spotkań znowu to zrobili! Teoretycznie było niemożliwe, aby z Ostrowca Świętokrzyskiego wrócili z wygraną. Jakakolwiek zdobycz byłaby już wielkim sukcesem podopiecznych Mariusza Sawy. Tymczasem jarosławianie zgarnęli komplet punktów, przerywając wiosenną passę zwycięstw KSZO i sprawiając, że goniące w tabeli ten zespół drużyny zmniejszyły straty.
Goście wygrali 1:2 (1:1) po bramkach autorstwa Jakuba Kaganka (31. min) i Rafała Surmiaka (58. min). Mogli wygrać nawet wyżej, ale w 63. min Bartłomiej Raba nie wykorzystał rzutu karnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze