Reklama

Sernik z masą cappuccino [Kuchnia u Bietki]

17/09/2015 10:49

Uwielbiam piec różne ciasta i ciasteczka, a serniki w szczególności. Dzisiaj proponuję sernik jako wkładkę do ciasta, przełożoną masą cappuccino, po prostu niebo w gębie, a galaretka na wierzchu dodaje wypiekowi lekkości. Idealne ciasto na każdą okazję i porę roku. Jako że mieszkam na wsi, mam zawsze pod ręką świeży, swojski biały ser i bardzo często piekę różnego typu serniki. Ten jest jednak bezkonkurencyjny.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama