Uwielbiam piec różne ciasta i ciasteczka, a serniki w szczególności. Dzisiaj proponuję sernik jako wkładkę do ciasta, przełożoną masą cappuccino, po prostu niebo w gębie, a galaretka na wierzchu dodaje wypiekowi lekkości. Idealne ciasto na każdą okazję i porę roku. Jako że mieszkam na wsi, mam zawsze pod ręką świeży, swojski biały ser i bardzo często piekę różnego typu serniki. Ten jest jednak bezkonkurencyjny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze