Reklama

Sezon narciarski otwarty! Rusza przemyski stok!

Intensywne naśnieżanie trwa już od kilku dni, ponieważ temperatury temu sprzyjają. Tymczasem już od jutra, 17 stycznia, od godziny 16, rusza sezon narciarski w Przemyślu. Czynna będzie wyłącznie górna kolejka. Dolna będzie czynna jedynie w soboty i niedziele. Cenny przejazdów nie uległy zmianie.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2018-01-16 19:51:52

    góra do połowy marca czyli niecałe dwa miesiące , zastanawiam się czy warto było robić stok który na siebie nie zarobi, Przemyśl nie jest miastem gdzie zima trzyma od grudnia do końca marca ale biznesmenów to on ma dużo...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawski obserwator - niezalogowany 2018-01-16 22:13:48

    Mnie interesują nie  straty poniesione przez nas podatników  na  tym  stoku bo to powszechnie wiadomo , ale  gdzie w tym roku poszusuje główny pomysłodawca tego marnego przedsięwzięcia , obietnicy przedwyborczej za nasze podatników pieniądze . Pytam więc czy będzie szaleć na  zjeździe  w Przemyślu , czy wzorem lat ubiegłych w Alpach  włoskich . A więc zagadka , kto zgadnie  ?  będzie miał darmowa kawę w  pięknej kawiarence - barze na przemyskim stoku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    de - niezalogowany 2018-01-17 07:57:35

    Licznik strat czas otworzyć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości