Intensywne naśnieżanie trwa już od kilku dni, ponieważ temperatury temu sprzyjają. Tymczasem już od jutra, 17 stycznia, od godziny 16, rusza sezon narciarski w Przemyślu. Czynna będzie wyłącznie górna kolejka. Dolna będzie czynna jedynie w soboty i niedziele. Cenny przejazdów nie uległy zmianie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.góra do połowy marca czyli niecałe dwa miesiące , zastanawiam się czy warto było robić stok który na siebie nie zarobi, Przemyśl nie jest miastem gdzie zima trzyma od grudnia do końca marca ale biznesmenów to on ma dużo...
Mnie interesują nie straty poniesione przez nas podatników na tym stoku bo to powszechnie wiadomo , ale gdzie w tym roku poszusuje główny pomysłodawca tego marnego przedsięwzięcia , obietnicy przedwyborczej za nasze podatników pieniądze . Pytam więc czy będzie szaleć na zjeździe w Przemyślu , czy wzorem lat ubiegłych w Alpach włoskich . A więc zagadka , kto zgadnie ? będzie miał darmowa kawę w pięknej kawiarence - barze na przemyskim stoku.
Stawiam na Austrię , gdyż już tam był w grudniu w Alpach olewając noworoczne życzenia oraz nas wyborców, a teraz w lutym pewnie Austria?
Najlepiej sprawdzic gdzie i kiedy jedzie koles od okien bo to jest sponsor
góra do połowy marca czyli niecałe dwa miesiące , zastanawiam się czy warto było robić stok który na siebie nie zarobi, Przemyśl nie jest miastem gdzie zima trzyma od grudnia do końca marca ale biznesmenów to on ma dużo...
Mnie interesują nie straty poniesione przez nas podatników na tym stoku bo to powszechnie wiadomo , ale gdzie w tym roku poszusuje główny pomysłodawca tego marnego przedsięwzięcia , obietnicy przedwyborczej za nasze podatników pieniądze . Pytam więc czy będzie szaleć na zjeździe w Przemyślu , czy wzorem lat ubiegłych w Alpach włoskich . A więc zagadka , kto zgadnie ? będzie miał darmowa kawę w pięknej kawiarence - barze na przemyskim stoku.
Licznik strat czas otworzyć