Zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin rozpoczęli sezon startowy 2022 – 2023. Podopieczni Ryszarda i Jerzego Makarów zaprezentowali swoją formę w dwóch ważnych turniejach karate zdobywając łącznie 15 medali.
Najpierw wzięli udział w międzynarodowym turnieju 10. Polish Open WKB Junior and Galizia Children Cup w Leżajsku, zorganizowanym przez Leżajski Klub Karate Kyokushin przy współpracy World Kyokushin Budokai Poland.
W rywalizacji kumite wystąpiło 8 zawodników PKKK. Pięcioro z nich powróciło z[paywall] pucharami. 3.miejsce wywalczyła Martyna Radjowska (juniorka; waga 55 kg). Miejsca punktowane 3. – 4. zdobyli: Piotr Ojak-Żwirn (junior młodszy; 65 kg), Lilianna Wilk (juniorka; 55 kg), Katarzyna Pisarska (juniorka; 55 kg) oraz Irena Skyba (dziewczęta; 30 kg).
Kolejny start zawodników Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin to VIII Puchar Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w karate kyokushin, który odbył się w Przemyślu. Zawody zorganizował klub IFK „Saiha” z Przemyśla przy współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Karate i POSiR.
Puchar odbył się w formule „open”, co oznacza, że mogli w nim wziąć udział zawodnicy należący do różnych organizacji karate. Przemyska hala sportowa gościła prawie 200 zawodników z podkarpackich klubów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze