Reklama

„Sierżant” dał wygraną w derbach

Najciekawszym wydarzeniem z punktu widzenia kibiców piłkarskich w naszym regionie był derbowy, IV-ligowy pojedynek w Wiązownica, gdzie dzisiejszego (8 listopada br.) wczesnego popołudnia miejscowy KS podejmował LKS Skołoszów.

Jak na derby przystało, mecz był zacięty, a o wygranej zdecydowała jedna jedyna bramka. Strzelili ją gospodarze za sprawą pięknie wykonanego w 51. min rzutu wolnego przez grającego trenera Bogusława Sierżęgę. Dzięki temu piłkarze z Wiązownicy awansowali na 5. miejsce w tabeli, ale zakończyli już tegoroczne rozgrywki, bo ostatni przewidziany terminarzem mecz z LKS Pisarowce rozegrali awansem.

KS Wiązownica – LKS Skołoszów 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Sierżęga 51. min.
Wiązownica: Mikus – Bartnik, Saramak, Luft, Kubas – Halejcio, Sierżęga, Stefan, Czub – Misiąg (68. Brzyski) – Hołub.
Skołoszów: D. Buczkowski – Pacuła, J. Kolanek, Mazurkiewicz, Franków – Gołębiowski (65. Przytuła), Gorczyca, Lisańczuk, Świder (75. Bruk) – Tyrawski, M. Buczkowski.
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Misiąg, Stefan, Sierżęga, Czub oraz Tyrawski i Mazurkiewicz. Widzów: 200.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama