Najciekawszym wydarzeniem z punktu widzenia kibiców piłkarskich w naszym regionie był derbowy, IV-ligowy pojedynek w Wiązownica, gdzie dzisiejszego (8 listopada br.) wczesnego popołudnia miejscowy KS podejmował LKS Skołoszów.
Jak na derby przystało, mecz był zacięty, a o wygranej zdecydowała jedna jedyna bramka. Strzelili ją gospodarze za sprawą pięknie wykonanego w 51. min rzutu wolnego przez grającego trenera Bogusława Sierżęgę. Dzięki temu piłkarze z Wiązownicy awansowali na 5. miejsce w tabeli, ale zakończyli już tegoroczne rozgrywki, bo ostatni przewidziany terminarzem mecz z LKS Pisarowce rozegrali awansem.
KS Wiązownica – LKS Skołoszów 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Sierżęga 51. min.
Wiązownica: Mikus – Bartnik, Saramak, Luft, Kubas – Halejcio, Sierżęga, Stefan, Czub – Misiąg (68. Brzyski) – Hołub.
Skołoszów: D. Buczkowski – Pacuła, J. Kolanek, Mazurkiewicz, Franków – Gołębiowski (65. Przytuła), Gorczyca, Lisańczuk, Świder (75. Bruk) – Tyrawski, M. Buczkowski.
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Misiąg, Stefan, Sierżęga, Czub oraz Tyrawski i Mazurkiewicz. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze