Badania potwierdziły koronawirusa u kolejnego pacjenta na Podkarpaciu. To siódma osoba z SARS-COS-2 w województwie. Z kolei w Lublinie zmarł 66-letni pacjent, który jest trzecią śmiertelną ofiarą wirusa.
Zarażony jest starszym mężczyzną z powiatu leżajskiego. Jest w stanie dobrym. Potwierdziła to dzisiaj wieczorem Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.
Obecnie z powodu koronawirusa na terenie naszego województwa 55 osób przebywa w szpitalu, 837 podlega kwarantannie domowej, a pod nadzorem pozostaje 1475 osób.
– Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 298 testów. Do tej pory badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 7 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2 – podaje M. Waksmundzka-Szarek.
Ogółem w Polsce odnotowano do tej pory 103 przypadki koronawirusa. 3 osoby zmarły – ostatnią ofiarą jest 66-letni pacjent z Lublina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Prawidłowe odżywianie, rezygnacja z mięsa, ponieważ większość różnego rodzaju gryp pochodzi od zwierząt właśnie. Nie spożywajcie więc jedzenia w energii ignorancji (mięso, alkohol itd.)''YOUTUBE.COM - MARINA TARGAKOWA O KORONAWIRUSIE
Więcej ruchu, mniej czytania durnot i będziesz zdrowy szanowny tsa.
Wiecej ruchu owszem, a te durnoty to niby co?
''Prawidłowe odżywianie, rezygnacja z mięsa, ponieważ większość różnego rodzaju gryp pochodzi od zwierząt właśnie. Nie spożywajcie więc jedzenia w energii ignorancji (mięso, alkohol itd.)''YOUTUBE.COM - MARINA TARGAKOWA O KORONAWIRUSIE
Więcej ruchu, mniej czytania durnot i będziesz zdrowy szanowny tsa.
Wiecej ruchu owszem, a te durnoty to niby co?