Za nami XXVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu oraz Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca” – honorowego obywatela miasta Jarosławia i wychowanka SP nr 11.
Rozgrywki, które odbyły się w środę, 11 marca, były doskonałą okazją do sportowej rywalizacji, integracji uczniów oraz promowania aktywnego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców miasta. Wśród kibiców można było dojrzeć m.in. zastępcę burmistrza Jarosławia Magdalenę Lehnart, dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Ewę Leniar, dyrektora jarosławskiego MOSiR-u Roberta Piwowara, a także dyrektorów, nauczycieli i trenerów uczniów, którzy z entuzjazmem wspierali młodych sportowców dzielnie zmagających się w turnieju. Pierwsze miejsce w XXVIII Halowym Turnieju zajęła Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Drugie miejsce należało do gospodarzy – uczniów z SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi. Na trzecim uplasowała się SP nr 10 im. Wojska Polskiego, a na czwartym – SP nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Oliwier Magdziak, dla najlepszego bramkarza – Jakub Szczepański, zaś dla króla strzelców – Oliwier Lis. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze