Na miejscu zginął 75-letni mężczyzna. Kierowcę aresztowano.
Do tragedii doszło w Baligrodzie, na wysokości cmentarza wojskowego, 25 bm. o godz. 16.40.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zamknąć skurwiela . Naprawdę trzeba być debilem żeby w takich miejscach wyprzedzać ,a najgorsze jest to że na jego debilizmie cierpią niewinni ludzie . Współczuję rodzinie bo na prawdę zal stracić kogoś Bliskiego ,sam zal i smutek . A ty huju w pierdlu zgnij
Zamknąć skurwiela . Naprawdę trzeba być debilem żeby w takich miejscach wyprzedzać ,a najgorsze jest to że na jego debilizmie cierpią niewinni ludzie . Współczuję rodzinie bo na prawdę zal stracić kogoś Bliskiego ,sam zal i smutek . A ty huju w pierdlu zgnij