Reklama

Śmierć pieszego. Kierowca wyprzedzał na przejściu

Na miejscu zginął 75-letni mężczyzna. Kierowcę aresztowano.

Do tragedii doszło w Baligrodzie, na wysokości cmentarza wojskowego, 25 bm. o godz. 16.40.

28-letni rzeszowianin kierujący nissanem rozpoczął manewr wyprzedzania, gdy jadący przed nim opel zaczął hamować, aby przepuścić mężczyznę na przejściu dla pieszych. 

W efekcie tego niedopuszczalnego błędu kierującego nissanem śmierć na miejscu poniósł 75-letni mieszkaniec Baligrodu.  

Kierowca nissana był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Policjanci pracują nad sprawą.



AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bolo - niezalogowany 2016-07-27 22:24:16

    Zamknąć skurwiela . Naprawdę trzeba być debilem żeby w takich miejscach wyprzedzać ,a najgorsze jest to że na jego debilizmie cierpią niewinni ludzie  . Współczuję rodzinie bo na prawdę zal stracić kogoś  Bliskiego  ,sam zal i smutek . A ty huju w pierdlu zgnij 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama