Do tragedii doszło wczoraj, 2 lutego, około godz. 22, w Wyszatycach, w gm. Żurawica. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku.
Kierujący seatem ibizą jechał w kierunku Przemyśla. Nagle z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, którym szły trzy młode kobiety.
20-letnia mieszkanka Wyszatyc zginęła ma miejscu, mimo reanimacji, nie zdołano uratować jej życia. Dwie pozostałe kobiety przewieziono do szpitala.
Kierowca odjechał z miejsca wypadku. W poszukiwaniach sprawcy policji pomogło anonimowe zgłoszenie. Samochód został znaleziony na jednej z posesji w tej miejscowości.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o kierowanie samochodem i spowodowanie wypadku.
Obaj, 42-latek i 37-latek, mieli po ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
– Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, jazdę w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Mężczyźni odpowiedzą również za nieudzielanie pomocy ofierze wypadku drogowego – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP Przemyśl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i tylko 12 lat??? za zabójstwo, za ucieczkę, po pijaku? Już za kradzież pieniędzy można dostać więcej, żałosne. Wyrazy współczucia. [*]
12 LAT?? 25 LAT CHCĄ WSADZAĆ ZA PIENIĄDZE. LUDZKIE ŻYCIE JEST MNIEJ WARTE
Taka młoda dziewczyna {*} Napewno płazem im to nie ujdzie
Mloda dziewczyna. Cale zycie przed nia bylo. Wyrazy współczucia dpa rodziny (*)12 lat to smieszna kara . Zabral zycie dziewczynie, pijak bez wyobrazni , bez mózgu i ma dostac kare 12 lat??? Moze Wam sie cos pomylilo ??? Takie bydle zasluguje na najwyzsza kare !!!
Za takie cos powinno byc dozywocie,i to za malo.Wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlej.
Przynajmniej 25 lat powinni dostać. ale oczywiście nic im nie zrobią, bo jeden z nich ma papiery -.- .a biedne dzieciątko więcej nie zobaczy matki.koszmar ;/ [*]
Jeżeli mnie ktoś wk...i to wiem jak sprawę rozwiązać w tej poj.... anej Polszy. 12 lat w sumie nie dużo :)
Jak dla mnie to dożywocie!! Dziecko zostało bez matki, młoda dziewczyna, całe życie przed nią było. . Krew człowieka zalewa, Polskie prawo to chore prawo! !
Prosze rodzine poszkodowanych o kontakt. Pomoge aby sprawcom dolozyc oprocz 12 -tu lat odsiatki za takie bestialstwo. Prosze pisac na adres sabina176@onet.eu
śmierć to śmierć nie ważne w jakich okolicznościach !! Dożywocie powinno być !
Kara powinna być dla obydwóch surowa i to bardzo. A w więzieniu to powinni ich cwelić dzień i noc, a z d.... zrobić jesień średniowiecza. Tak by wiedzieli że nie służy tylko do srania ale i grania.
Zbedne komentarze nie maja tu znaczenia. Emi nie powinna jeszcze tak szybko odchodzic, ma dziecko i chlopaka ktory bardzo ja Kocha :( Łukasz trzymaj sie i opiekuj sie coreczka :( [*] Emilko do zobaczenia w sektorze Niebo :( :(
A czy ktoś wie co to za mądrzy panowie ? Dlaczego nie są ujawnione ich nazwiska ? Za swoje czyny się odpowiada . Gdybyście się skurwysyny zatrzymali to może by żyła chociaż ale nie lepiej pojechać i postawić auto 400 metrów dalej i uciec brak słów . Miała 20 lat ..
Nie piszcie więcej imion... jeżeli chcecie to podaqajcie dane sprawcy nie ofiar.
tak sprawcy jak i te dziewczyny znają się, a za pasażera robiła osoba co jest odpowiedzialna za zabicie koleżanki swojej siostry.
TYLKO 12 LAT ????? YYY 25 LAT dożywocie
Proszę o udzielenie informacji kto stoi za tym wypadkiem. Ktoś wie kto kierował tym seatem? Może mieszkańcy okolicznych miejscowości znają tych dwóch delikwentów.
Ktoś zna tych dwóch delikwentów? Proszę o udzielenie wszelkich informacji kto jechał tym Seatem.
jednego policja zna bo maja papiery, drugiego już poznali, ten co kierował ponoć już wcześniej po pijaku jeździł samochodem. Tylko że rodzina delikwenta tego nie zgłaszała, teraz będą mieli Ją na sumieniu że pozwalali zabójcy wsiadać za kółko. a kierowcę mogą wskazać świadkowie z pobliskiego sklepu jeśli tam byli jak wsiadali do samochodu.
ludzkie życie jest widocznie niewiele warte skoro tylko 12 lat
Zajebac tych debili na dożywocie nie znam dziewczyny ale współczuję jej rodzinie chłopakowi i córcjej boże takie maleństwo zostało juz nigdy nie zobaczy mamusi brak słów co się dzieje trzymajcie się
Za psa by dostali kurwa więcej masakra na dożywocie wsadzić starych huji
Przez jakiegoś czubka, co nie myśli i po alkoholu wsiada za kierownice dziewczyna straciła życie !!! A jej mała córeczka stracila mame, której nigdy nie pozna !! człowieku co ty zrobiłes! Całe życie bylo przed Emilka !!!!!!!! Dożywocie dla niego , i to w najgorszych warunkach ! żeby wiedział za co siedzi !!!!
"Nawet do 12 lat"? Jesteście k***a śmieszni i żałośni.
Szkoda mi jej córeczki juz nigdy nie zobaczy mamy jak wygląda lukasz trzymaj się zaopiekuj się córeczka jak tylko możesz współczucia dla was
Dziecko zostało bez matki ????? to kto nie żyje czy wy umiecie czytać? Dziecko już nie zobaczy matki itp
Dziecko zostało bez matki ????? to kto nie żyje czy wy umiecie czytać? Dziecko już nie zobaczy matki itp
Powinni odpowiadac jak za zabujstwo. Kto siada po pijanemu za kierownice, jedzie z zamiarem zabojstwa. Wyrazy wspolczucia dka rodziny
Ktos szybciej pisal ze zostawila coreczke i chlopaka.
Spadaj stąd, skoro nie rozumiesz tego co czytasz
DOŻYWOCIE GNOJOWI, zabił niemowlęciu matkę !!!
Sabina - LECZ SIE !!! Pracuję w odszkodowaniach ale nigdy bym w ten sposób nie postąpił !!! sabina176@onet.eu - ANTY MAIL
Zgadzam się za takie bezmyślne zachowanie tylko dożywocie bez możliwości skrócenia kary Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej
12LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO jest KPINA!!! Kara smierci MUSI WROCIC!!!SZUBIENICA NA RYNKU I JAZDA!!!
[*] taka młoda... Co za kretyn wsiada po pijaku za kierownicę?Niech umrze w więzieniu
12 lat to za malo dla goscia ktory zabil czlowieka i uciekl z miejsca wypatku
Do Sabiny w takim momencie wyskakujesz, najwidoczniej u ciebie liczy się tylko kasa ! Hiena
Teraz wszyscy którzy na swoich facebukach, komentarzach i w rozmowach tak bronicie się przed trzeźwymi porankami negując badanie przy kontroli na trzeźwość idźcie i powiedzcie jej rodzicom że nie zabił ją pijany kierowca ale wasze ciche przyzwolenie i podpisywanie się pod negowaniem badania na trzeźwość kierowcy! Bo Policja nie ma prawa! a ta dziewczyna miała prawo do życie?!
Tak mało lat. Powinni siedzieć tyle lat ile zabrali wspólnych matce z maleńka córeczka [*]
Stul pyszczek, jebnał jakaś szmule to 1 kurwa mniej. Nie ma co typowi przekraślać życia bo popił :)
kara śmierci ? po co ? żeby nie odczuł i nie wiedział za co ?! do najgorszego wiezienia i dołu .. !!! żeby się męczył , żeby wiedział za co , i co zrobił źle !!!.. kara śmierci nic nie da, bo zabija go i tyle..... a taka kara jak najgorsze wiezienie i najgorsze traktowanie to pokazało by mu co zrobił źle !!! teraz cala wioska bedzie przeciwko niemu ! ii bardzo dobrze ! taki czlowiek nie powinien byc na wolnosci !!!!!! jedna z lepszych dziewczyn , zawsze gdzie ją widziałam zawsze usmiechnieta i zadowolona z zycia.. wracala biedna do domu do chlopaka, i do malej coreczki i nie wrocila.... Dlaczego !? pytam dlaczego !? tyle zycia bylo przed nia !!!!! Emcia :( [*] mimo że nie znalysmy sie jak najlepsze przyjaciolki, ale jako tako znałysmy sie, to i tak mi bardzo smutno i chcialabym zeby to wszystko bylo nie prawda.. zawsze w pamieci ! ; * :(
Emilka [*] świec Panie nad Jej Duszą ... P.S. Tak, "zostawiła" malutkie dzieciątko...
Ludzie każdy jest człowiekiem. A nie krytyka od razu ???
Gicek jestes chory... lekko mówiąc. Bo popił?! Nie wsiada do samochodu. On zmarnował życie jej rodziny... tyle było przed nią jeszcze. Ty pało ! ... Ale jakiego komentarza można się spodziewać po idiocie, który nawet ortografii nie zna.
Czy ktoś się zastanowił,co ona tam robiła o takiej porze,mając male dziecko powinna z nim siedzieć w domu a nie z koleżankami po ulicach się włóczyć,wszyscy obwiniają sprawce. Jaka tu sprawiedliwość tym świecie ???
Dziewczyna wracała z sklepu i beszczelnym jest tym zeby zwalać winę na dziewczynę. A co to już w tych czasach nie można chodzić wieczorami po drodze bo trzeba robić miejsce pijaka którzy jeżdżą po drogach bezkarnie. Mam nadzieję że ten morderca zgnije w więzieniu. Współczuję rodzinie a wszczegolnosci chłopakowi który został sam z malutką córeczka[*]
A czy to przestępstwo że młoda matka wyszła z koleżankami,z tego co wiem to sprawca był pijany a nie dziewczyny
Sprawca podobno tez miał w domu żonę i dwoje dzieci to po co jeździ pijany po ulicach a gdzie ta żona że puściła go takiego wogole za kierownicą. Mam nadzieję i że rodzinę sumienie bendzie dręczyć i nie dawać spokoju. Zabił młodą dziewczynę która zostawiła tu rodzinę chłopaka a przede wszystkim córeczkę malutka. Nikt ani nic nie usprawiedliwia tego sprawcę zabił to zabił i kara musi być i to bardzo duża.
Tragedia dwóch rodzin . Dziecko zostało bez matki a w drugiej rodzinie dzieci bez ojca zostaną. Pijany oznacza winny ale co mu rozum odebrało, żeby siadać po pijaku.
To dlaczego starsze kobiety po 40 łażą po ulicach wieczorami. W domu przecież mają rodziny! Człowieku zastanów się co Ty wgl mówisz.. Jechał pijany i to on jest winien. Dziewczyny uciekły do rowu a idiota zjechał na przeciwległy pas .
Kędzierski już na wolności :( i jaka tu sprawiedliwość :(
Jaka sprawiedliwość. A tak że sprawcą był pijany .gdyby jechał trzeźwy to ok .Ale był pijany zresztą nie pierwszy raz.to była kwestia czasu ze tak się stało. Szkoda tylko że zabił młodą dziewczynę która osierocila kilkumiesieczna córeczkę. .. niech by zabił swoje dziecko to byś inaczej rozumiał człowieku.wtedy na pew nie napisał byś Jaka tu sprawiedliwość.
Ten budlak Giecek jest tak samo pojebany i pierdolnięty jak kierowca, widać że bezmóG
Boniek to moj kolega , to dobry czlowiek ale za glupote i debilizm kara musi byc ,zjeb... zycie 2 rodzin ! Podziekowania dla jego pani za przyzwolenie na jazde po wodzie. Jestes zadowolona szmajoro ?
Dokładnie posadzić obu i to na lata długie lata bez taryfy ulgowej.. Jak sie pilo to sie nie jjezdzi.. Idioci jak inkierowca tak i ppasazer...
widzę że komentarze pod adresem sprawcy są usuwane czyżby jego żonę lub rodzinę sprawcy zabolał fakt wpisu z nazwiska,, mordercy ''to jest nic na przeciw śmierci młodej dziewczyny i ból bliskich bo cwany pijaczyna Gaweł chciał pokazać jaki jest męskoski po alkoholu ....a to wstrętny TROLL /?????????????
Nie popieram pijanstwa,a jesli zdarzy sie to ,to winni sa wszyscy,ktorzy przyzwalaja widzac jak pijacy pod sklepem, po chwili siada do samochodu.Nieodosobniony przypadek!Znieczulica!!!Ogromna tragedia stala sie,tragedia dla kilku rodzin.Ps. Zona nie moze odpowiadac za bledy meza,chyba,zeby byla przy tym!Czesto nie ma wplywu na to.Okazmy odrobine czlowieczenstwa.
czy wie ktos jak nazywa sie ta dziewczyna ?
Nie krytyka a jak nazwać takiego co wsiada po pijaku .niech by sobie taczki wzięli i jechali akurat było ich dwóch. A nie młodą dziewczynę zabili i teraz jeden chodzi po podwórku zadowolony. A rodziną ok dzieci niewinne. A żona co niewinna .co jej mąż robił o tej porze z kolegą pijany w wyszatycach skoro mieszkają w Przemyślu. Żona ma pewnie wyjebane bo na fb.inne posty dodaje zamiast współczuć. To że mąż po pijaku wracał do domu to nie pierwszy raz.jak tak można wstyd .Łukasz trzymaj się masz jeszcze dla kogo żyć. Emilka patrzy i jest przy Was.opiekuj się córeczką.
Zabił ja ZBYSZEK GAWEŁ KTÓRY SIĘ DO WSZYSTKIEGO PRZYZNAŁ. OBOK SIEDZIAŁ DANIEL KĘDZIERSKI KTÓRY JEST JUŻ NA WOLNOŚCI.
....... słuchaj Ty to napewno z rodziny wał się Gaweł czyli Boniek był pijakiem chlał ile sie dało i jeździł samochodem .a ty co z rodziny to super bo moj maz jak by jechal po pijaku i zabil dziecko to ja na pierwszym widzeniu to bym ci zama zajebala. Nie żal huja ani trochę bo to nie pierwszy raz pijaczyna pijak i morderca .i tyle w temacie
Powiem tak : Obym się mylił. Następny taki wypadek w tej miejscowości to tylko kwestia czasu. Jeszcze raz powtarzam obym się mylił. Każdy chyba domyśla się dlaczego tak napisałem,ale nie chcę rozwijać tego tematu bo po co- nie ma sensu, a życia Emilce to i tak nie wróci.Na koniec napiszę tylko tak: No szlak mnie trafia jak się patrzę co u nas się wyrabia ...............................szlak.
Agnieszka Gaweł to jego żona też winna bo pozwalała mu na jazde po alkoholu zresztą jak teściowa. Wszyscy dobrzy .
skąd macie pewność ze to on nie znacie faktów prawdziwych
Czemu kasujecie komentarze boniek zabił i tak wszyscy wiedzą żona niech się wstydzi też winna .pijaczyna i morderca dożywocie
Dlaczego uważasz że jestem pijaczyną skoro nawet nie wiesz kim jestem? Chyba ty jesteś z jego kręgu a swój swojego broni , a na wiosce wszyscy wszytko wiedzą i widzą!
A żona zajęta pazurkami i wstawieniem postów jak ma zrobione wstyd zamiast się zająć pijakiem i zabrać kluczyki
Nie znacie faktów prawdziwych to nie piszcie głupot
No cóż prawda w oczy kole, tak jak pluj k..... w oczy, powie że deszcz pada
dokladnie ludzie takie zycie nie wiecie co was czeka a oskarzacie i oceniacie innych ...kazdy popelnia bledy on tego nie chcial to alkochol zrobil robote a wy opamietajcie sie bo wielu jest takich co jezdza po pijaku w wyszatycach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieci bez ojca by nie zostały gdyby żona zabrała kluczyki i to nie pierwszy raz .
Wszyscy na sprawcę nadajecie, wszyscy którzy są z tej wioski i okolic wiecie co się dzieje pod sklepem czego nie zrobicie wy jako mieszkańcy porządku żeby było lepiej. Czy to jest normalne że taki sklep spożywczy jest otwarty 7 dni w tygodniu do północy praktycznie i jest sprzedawany sam alkohol!!! Wszyscy teraz na kierowcę a po co mu sprzedawała piwo jak widzieli wszyscy że przyjechał samochodem czego nikt go nie zatrzymał jak widzieli że pił i wsiad! Wtedy trzeba było dzwonić na policję nie było by tego wypadku!!! Teraz napewno żałuję tego co się stało ale to już nic nie cofnie takie wypadki zdarzają się co chwila trzeba żyć dalej. Nie dobija ie ludzie rodzin bo to i tak już nic nie pomoże ani wasze durne komentarze ani prośby. Lepiej wejście się za wioskę i zróbcie porządek głupi się też może wytłumaczyć byłby chodnik to by nic nie było pojechał może a tam nie ma nic. A życia i czynów nie cofnie wy jako ludzie i mieszkańcy możecie zrobić porządek zacznijcie od sklepu bo on nie jednego wykończyć i zabije jeszcze wy wiecie
dokladnie tragedia oogromna dwoch rodzim!!!!!!!
zona nie potrafi sie sklonowac idioci!!!!!
prawdziwe slowa ktos w koncu madry napisal...ludzie opamietajcie sie z tymi komentarzami bo tragedia !!!!!!!!!!!kazdy powinien przejsc tralme i wtedy by dopiero zrozumieli jak rto jest a nie sadzenie od tego jest sad a nie wy!!!!!
Walki nie trzeba znać faktów jechał po pijaku nie pierwszy raz aż w końcu Zabił szkoda że nie siebie .
I normalnie ktoś napisał jaka jest prawda , niech zrobią porządek z tym sklepem a nie obwiniają zaraz kogoś . Wina leży z strony sklepu.
Po pierwsze alkohol jest dla mądrych ludzi . Po drugie Bog każdemu dał rozum i każdy odpowiada za siebie. JAK PIJĘ NIE WSIADAM ZA KIEROWNICĘ!!! Jestem ciekaw jakby tobie pijak dziecko zabił, co bys komentowala . Przez swój komentarz pokazujesz swoj iloraz inteligencji , który jak widać jest bardzo niski
Powiem tak wy wszyscy co piszecie po nazwiskach i imiona to was kara spotka wasze IP jest tu wyświetlone trafi się ktoś mądry to z tym porządek zrobi na przyszłość to jest karalne pozdrawiam
Co z rodzinki jesteś ze bronisz broń broń mordercę
Gnoju zona co mogla zrobic ...on moze jezdzic gdzie chce i kiedy moze mial potrzebe to pojechal do wyszatyc...a ty zawsze jestes tam gdzie mieszkasz i o normalnej porze w domu jestes ?zastanow sie co piszesz...napewno nie ma wyjebane bo znam ja i bardzo przezywa to co sie stalo i wspolczoje ogromnie bylem tego swiadkiem..wiec nie osadzaj i nie pie....wstydz sie ty osadzajac niewinne osoby zona nie ma tu zadnego wplywu na to co sie stalo idioto....
Dla mądrych ludzi to ty jesteś głupi/a bo pewnie też siedzisz tam w sklepie i się na to patrzyla/s ogarnijcie się już bo tylko robicie rodzinom krzywdę. Nikt nie jest święty ale trzeba żyć dalej zamiast wypisywać bzdury to idź się do kościoła lepiej pomodlic. Bo ty myślisz że dzieci ojca nie cierpią że to po nich spływa jak po psie. Skąd wiecie co w sprawcy teraz siedzi co on myśli!!! Ludzie to jest życie tak było pisane obojgu tylko że ona zginęła a on będzie cierpiał do końca życia
Co prawda boli wszyscy wiedzą kto zabił nikt nikomu nie grozi .a Ty z rodziny mordercy lepiej mordę zamknij .bo Boniek i tak powiedział ze się powiesi na klamce w więzieniu bo wie że źle zrobił .Tak matka jego mówiła .morderca zle zrobił Ale przynajmniej ma honor i przyznał się i żałuję .a co rodziną kasuje wiadomości. Wstyd spadać z tad. Wszyscy wiedzą kto to jest kto żona kto rodziną i td.to jest wioska wiadomości rozchodzą się szybciutko i dobrze .
Oj spotka kara i to bardzo szybko -nie chodzi o to by bronić ale w końcu prawo jest prawem i co dla niektórych co jeszcze nie wiedzą o czymś takim jak ochrona danych osobowych . I nie żaden problem wydrukować wasze wpisy z danymi IP.
Dokladnie popieram piszcie imiona i nazwiska a spotka was niespodzianka
prawda nikt nie wie co on teraz przezywa !!!!!!!!!
Dzieci cierpią . A co czuje matka która straciła drugie dziecko bo Syna już pochwała a teraz córka .tam jest w domu tragedia jedną Wielka tragedia .a wy mordercę bronicie i jego rodzinę.rodzina pozwalała na to .żona pozwalała to co teraz płacze. Wiedziala ze tak sie stanie predzej czy pozniej.Wstyd .
za niedlugo co nie ktorzy beda zalowac wpisow...
idioto zona nigdy go nie wypuscila pijanego a tego dnia pojechal trzezwy do wysz ....a to napil sie w sklepie to nie zony wina
od bonka wara zajmnij sie soba osle....
Pani Krystyno idź pani spać bo pani ma zawsze problem
Ludzie co wy piszecie dzieci ojca straciły gowno prawda ojciec wyjdzie za kilka lat za dobre sprawowanie i dzieci ojca zobaczą a tu dziecko matki już nie zobaczy nigdy jest różnica. Jaki kurcze sklep a co ten pijak nie wiedział że po wódce ma się rozumieć krótki jak by się nie sprzedało w jednym sklepie pojechał by do innego a co on 17-latek że trzeba się było pytać go o dowód. Nie broncie go ze on też cierpi i wogole bo to nic nie da on dobrze wie co zrobi jak byłby mandry to zatrzymany się i udzieli pomocy bynajmniej wogole co to za czlowiek. A te wszystkie komentarze to tylko rodzina pijaka pisze żeby go usprawiedliwić a tu nie ma miejsca na jego usprawiedliwianie rodzina jest też temu wina jak wiedzieli że ma takie problemy z alkoholem. Jak rodzina jest tak cwana i broni tak winy sprawcy idźcie na pogrzeb zobaczcie co najbliższ to przeżywają a nie broncie pijaka który ma ciepło w więzieniu i za kilka lat wyjdzie i bendzie ok. Mam nadzieję że i więzieniu nie dadzą mu spokoju
Dlatego nalezy bezwzglednie reagowac gdy zauwazymy pijanego wsiadajacego do auta, lub jadacego po drodze. Takie sytuacje nalezy zglaszac. Jezeli nie zareagujemy i pozwolimy nietrzezwemu jaechac to stajemy sie moralnie odpowiedzialni za ewentualna tragedie dajac na to przyzwolenie. Spoleczenstwo musi reagowac na takie przypadki.
Ludzie którzy nie znają prawa się wypowiadają dlaczego tylko 12 lat. Za szkodę na życiu lub zdrowiu jednostki nie dostanie się więcej jeżeli to nie było z premedytacją zrobione. Natomiast kradzież dużej sumy pieniężnej to jest szkodzenie nie jednostce, a dużej grupie ludzi. Dlatego też jest ono karane bardziej.
dożywocie sie nalezy dla tkiego huja zycze mu aby zgnił w klatce
Trudno tu cokolwiek pisać... znałam dziewczynę ta wiadomość strasznie mną wstrząsnęła z tego powodu ze ona chciała żyć patrzeć sie jak dorasta jej córka zaczyna po raz pierwszy chodzić...a przez nieodpowiedzialność człowieka nie będzie w stanie dostrzec to będąc obok jej...uważam ze ten drań który to spowodował powinien także stracić to co w życiu cenne czyli życie....
Prawnik się ku..a odezwał publikować wszędzie, a o udostępnianiu IP nie masz pojęcia. BANDYTA Pierdo...y
Żadnych 12 lat nie dostanie, jak już to tylko 6 do 8 lat za kratkami, adwokaci będą mieli agument że ma dzieci, żonę, nigdy nie był karany. A za dobre sprawowanie to nawet po pięciu latach wyjdzie. Sorry ale taki pijaczek jest na uprzywilejowanej pozycji.Niż gwałciciel i morderca. Nawet w więzieniu mu nic nie zrobią osadzeni bo wiedzą że szkoda papierów sobie zasrać przez taką tępą dzidę. hejt się mu należy żadnych wyrazów współczucia i litości. Jak już kombinował by ten drugi wziął na siebie ten wypadek bo ma żółte papiery. To kto kogo tu broni. A że rodzina obrywa rekoszetem trudno się mówi.
Piszecie ze dostanie 12 lat wiezienia, a wcale tak nie bedzie. Wyjdzie sobie po 7 latach za dobre srawowanie i bedzie sie smial wszystkim w pysk. W Przemyślu nie ma co liczyć na dożywocie dla takiego człowieka ktory zabił dziewczyne, odebrał jej cały świat. Biedna Emi teraz tylko z góry bedzie widziała jak jej córeczka rośnie jak stawia pierwsze kroki. Wszyscy tak piszecie a pewnie nawet połowa z was nie byla dzisiaj zeby ja pozegnac :( Emi spoczywaj w pokoju :( Trudno w to uwierzyc ze juz Cie nie ma z nami, ze juz nie zobacze Cie usmiechnietej. Ojciec malutkiej musi dać rade i pokazac Oliwce ze jest dla niego calym swiatem i wiem to na pewno ze zrobi dla niej wszystko tak jak zrobiłby to dla Emi :( Spoczywaj w pokoju aniołku :( [*]
Tak dziewczyna miała półroczną córeczkę. Ślub miała brać
i tylko 12 lat??? za zabójstwo, za ucieczkę, po pijaku? Już za kradzież pieniędzy można dostać więcej, żałosne. Wyrazy współczucia. [*]
12 LAT?? 25 LAT CHCĄ WSADZAĆ ZA PIENIĄDZE. LUDZKIE ŻYCIE JEST MNIEJ WARTE
Taka młoda dziewczyna {*} Napewno płazem im to nie ujdzie