70-letni kierujący peugeotem podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W tym wieku powinni odbierać prawo jazdy
Powina byc kara 100000 zl dla dziadka a nie zawsze mlodych karac korwa mac
super, wręcz pięknie, czuję nienawiść do wszystkich "staruchów" wsiadających za kierownicę mimo że ledwo chodzą i ledwo wsiadają do auta, ostatnio tak samo mogłem przez takiego skończyć i to dwa razy (jednak jeżdżę rozsądnie, przed każdym skrzyżowaniem maksymalnie zwalniam), przez dwa dni ten sam scenariusz- wyjechanie z podporządkowanej, inne skrzyżowania, inni ludzie jednak jedno się nie zmieniło, obaj panowie grubo po 60 :) ,to jest zaraza na polskich drogach ...
Tak tylko ty też bedziesz miał te lata za niedługo i też ci tylko wózek inwalidzki zostanie a ilu was jest ze zapierdalacie po 200 na h co to się nie zastanawiasz wtedy nad sobą tylko jak widzisz kogoś starszego to odrazu pierdolisz ze to przez niego tak ze zastanówcie się nad sobą a potem wierzdzac na staruszków bo starosć taż cię czeka niezapomnij.
a ile jechał kolega motocyklem?50?weż chłopie pomyś zanim coś napiszesz
Uwzgledniajac uszkodzenia motocykla ( prawie niewidoczne) motocyklista zlamal kregoslup na dachu samochodu
Gdyby wolno jechał motorem to przy wymuszeniu przez dziadka tragedii by nie było!I nie wieszajcie psów po dziadku! Ja już widziałem np. w niedziele, jak trzech cweli na ścigaczach przy pełnym ruchu na zielonym ze świateł na tylnim kole startowali! Rejestracje przykręcone poziomo, że tylko Bóg mógłby zdjęcie zrobić!Mówię nie dla leszczy z jednośladów!
Prawda jest taka, ze motocykliści to pajace, którzy giną pod kołami samochodów. Pan kierowca, który ma może 50 lat nie jest usprawiedliwiony oczywiście. Lecz pytam się do cholery co to za posrana pasja? potem rodzina uzala sie, ze przykladowo na drzewie wisi, nie bede krytyczna nie jest mi w ogole takich ludzi zal i to oni sami sie prosza i musza miec w glowie, ze nawet "najlepszy kierowca", ba "najbardziej doswiadczony może zginac. Ja wolę, by ginęli tacy na motorach, którzy nie mają wyobraźni czasami z jaką prędkością jadą niż piesi: dzieci, starsi, młodzi itp. Sama się boję nie raz takich pajacow, którzy jeżdżą tylko 50 km/h. Absurd, kara dla Pana kierowcy oczywiście, badania dla kierowców oczywiście, ale motocykliści niech sobie jeżdżą, ale nie po ulicach, gdzie zazwyczaj kończy się to źle.
Posłuchaj durna babo, wystarczyło żeby tym motocyklem jechał 70 km/h, przy wymuszeniu pierwszeństwa przez dziadka chłopak nie miał szans na reakcję, motocykl nie zatrzymuje się w miejscu tak jak samochód, nie skręcisz w bok podczas hamowania, dziadek mu wymusił i to jest tylko i wyłącznie jego wina, nawet jak tamten jechał za szybko to miał pierwszeństwo przejazdu. Także zastanów się co piszesz, bo może kiedyś Twój syn, mąż, córka, ktokolwiek wsiądzie na motocykl i nie daj Boże spotka go/ją podobna sytuacja, ciekawe jak wtedy będziesz szczekać.
a może tak ograniczyć wiek - prowadzenia pojazdów zabronić starym kierowcom.
Nie wiem czy wiesz ale motocykl nie chroni praktycznie wcale kierującego w czasie wypadku więc nawet jeśli motocyklista jechal 60km/h i przy tej prędkości uderzył bezpośrednio w samochód to miał małe szanse na przeżycie.... Dlatego nie zakładam że jechał za szybko, trzeba patrzeć co się dzieje na ulicy a nie zwalać winę na motocyklistów.
Znam to skrzyżowanie, jest ono na łuku drogi. Wyjeżdżając z niego trzeba zachować szczególna ostrożność zwłaszcza pacząc w lewo, szybko pojawiaj się pojazdy za łuku.
Kierowca osobowki nie mial szans go zobaczyc bo tam jest luk drogi i przy tej predkosci poprostu nie mial szans i wcale go nie bronie ale motocyklista naprawde szybko jechal bo wyprzedzal mnie kilka kilometrow wczesniej. Naprawde szkoda chlopaka, mial cale zycie przed soba
Kolego on niejechal 70 ani 100. Przejezdzalem akurat wczasie tego wypadku i ten samochod lezał na boku. WIec jaka mial prpredkosc ze wywrócił samochod? 70? Czy 100?
W tym wieku powinni odbierać prawo jazdy
Powina byc kara 100000 zl dla dziadka a nie zawsze mlodych karac korwa mac
super, wręcz pięknie, czuję nienawiść do wszystkich "staruchów" wsiadających za kierownicę mimo że ledwo chodzą i ledwo wsiadają do auta, ostatnio tak samo mogłem przez takiego skończyć i to dwa razy (jednak jeżdżę rozsądnie, przed każdym skrzyżowaniem maksymalnie zwalniam), przez dwa dni ten sam scenariusz- wyjechanie z podporządkowanej, inne skrzyżowania, inni ludzie jednak jedno się nie zmieniło, obaj panowie grubo po 60 :) ,to jest zaraza na polskich drogach ...