Do wypadku doszło dzisiaj, ok. godz. 6.30, na wysokości Woli Wielkiej w okolicach węzła Dębica Zachód.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca ciężarówki prawdopodobnie wpadł w poślizg i naczepę pojazdu zarzuciło na sąsiedni pas. Uderzył w nią volkswagen passat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rodzinę Pan jadącego passatem bardzo proszę o kontakt a-prucnal@o2.pl
Bo kierowcy Tirów tak jeżdżą!!! Robią co chcą i jeżdżą jak chcą po autostradach .W du.. mają że narażają innych!! Nie patrząc na to że ktoś jedzie pasem obok nagle zaczynają wyprzedzać swojego kolegę tirowca, nie raz nawet na 3-go!! Idiotyzm i tyle! Panowie kierowcy tirowcy WIĘCEJ ROZWAGI I ROZSĄDKU ! Bo już nie jednego posłaliście na drugi świat :(
Osoby poszkodowane prosze o kontakt. Mam bardzo wazna wiadomosc sabina176@onet.eu
Straszna Tragedia...Polecam Rodzinie skontaktowanie się:www.gbo.com.pl
masakra! :(
Rodzinę Pan jadącego passatem bardzo proszę o kontakt a-prucnal@o2.pl
Bo kierowcy Tirów tak jeżdżą!!! Robią co chcą i jeżdżą jak chcą po autostradach .W du.. mają że narażają innych!! Nie patrząc na to że ktoś jedzie pasem obok nagle zaczynają wyprzedzać swojego kolegę tirowca, nie raz nawet na 3-go!! Idiotyzm i tyle! Panowie kierowcy tirowcy WIĘCEJ ROZWAGI I ROZSĄDKU ! Bo już nie jednego posłaliście na drugi świat :(