Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 1 w nocy, na autostradzie w okolicach zjazdu Dębica Pustynia.
Jadący w stronę Krakowa kierowca osobowego mercedesa zjechał z pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
I odegrali się wreszcie to jazda tam