Reklama

Śmiertelny wypadek w Babicy [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło dzisiaj, 1 marca, około godz. 15.30, w Babicy na drodze krajowej nr 19.


fot.Strzyżów998/Piotr
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Banitka - niezalogowany 2017-03-01 20:50:19

    Bezmózgi jechałam dzisiaj do Brzozowa z chorą osobą w jedną stronę jak i powrotną na Przemyśl udało mi się uniknąć kilku wypadków w czym nie sprzyjające warunki droga podziurawiona jak sito plus serpentyny oraz stanie 30 min w korku żeby straż pożarna mogła wydostać żółtego seata z rowu!! Udało mi się szczęśliwie dojechać do celu jak i do domu dzięki Bogu!! A tym wiecznie spóźnionym radze zabrać nogę z gazu i nabrać wyobraźni oprócz Was są też inni na drodze!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ostrożny - niezalogowany 2017-03-01 20:51:40

    Włącz myślenie!!!!!!!!!!!! Samolubie !!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stary dynksiarz - niezalogowany 2017-03-01 21:41:23

    Denaturat jest mocny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości