Do wypadku doszło dzisiaj, 1 marca, około godz. 15.30, w Babicy na drodze krajowej nr 19.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bezmózgi jechałam dzisiaj do Brzozowa z chorą osobą w jedną stronę jak i powrotną na Przemyśl udało mi się uniknąć kilku wypadków w czym nie sprzyjające warunki droga podziurawiona jak sito plus serpentyny oraz stanie 30 min w korku żeby straż pożarna mogła wydostać żółtego seata z rowu!! Udało mi się szczęśliwie dojechać do celu jak i do domu dzięki Bogu!! A tym wiecznie spóźnionym radze zabrać nogę z gazu i nabrać wyobraźni oprócz Was są też inni na drodze!!!!!!!!!!!!
Włącz myślenie!!!!!!!!!!!! Samolubie !!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli nie wiecie o czym piszecie to nie poszcie
Bezmózgi jechałam dzisiaj do Brzozowa z chorą osobą w jedną stronę jak i powrotną na Przemyśl udało mi się uniknąć kilku wypadków w czym nie sprzyjające warunki droga podziurawiona jak sito plus serpentyny oraz stanie 30 min w korku żeby straż pożarna mogła wydostać żółtego seata z rowu!! Udało mi się szczęśliwie dojechać do celu jak i do domu dzięki Bogu!! A tym wiecznie spóźnionym radze zabrać nogę z gazu i nabrać wyobraźni oprócz Was są też inni na drodze!!!!!!!!!!!!
Włącz myślenie!!!!!!!!!!!! Samolubie !!!!!!!!!!!!!!
Denaturat jest mocny.