Reklama

Sokół postawił się liderowi. Pewne wygrane Wiązownicy i Polonii. Orzeł pozbawił złudzeń „Morsy”

Święta nie święta – dla piłkarzy nie ma taryfy ulgowej. W Wielką Sobotę, 15 kwietnia br., na IV-ligowych boiskach rozegrana została 23. kolejka mistrzowskich spotkań.

Oczy wielu kibiców z naszego regionu zwrócone były na Sieniawę, gdzie trzeci w tabeli Sokół gościł lidera z Wólki Pełkińskiej. Spotkanie nie porwało i zakończyło się polubownym remisem 0:0.

Znakomicie na wiosnę grający zespół KS Wiązownica rozniósł na wyjeździe w pył groźną i bardzo doświadczoną ekipę LKS-u Pisarowce. Podopieczni grającego trenera Witalija Sokołenki wygrali 1:4 (0:2), a bramkowym łupem po połowie podzielili się Adrian Mołdoch (11. i 59. min) i Kacper Rop (30. i 53. min).

Powrót do zespołu po „tajemniczej” kontuzji Pawła Piątka podziałał mobilizująco na drużynę Polonii Przemyśl, która nie dała większych szans Głogovii z Głogowa Małopolskiego. Przemyślanie wygrali u siebie 4:1 (2:0), a bramki strzelili: Krystian Kazek (41. min), Krystian Solarz (42. min), Paweł Piątek (72. min) i Mateusz Wanat (90. min).

Reklama

Bardzo ważne trzy punkty zapisał na swoim koncie Orzeł Przeworsk, który w końcówce pozbawił jakichkolwiek złudzeń Igloopol Dębica. Zespół prowadzony przez Daniela Zielenkiewicza wygrał 3:0 (0:0). Dwa gole zdobył Konrad Stępień (85. i 90.+2 min), a jednego Patryk Broda (66. min).

Bogatszy o trzy punkty mógł wyjechać z Pilzna Piast Tuczempy. Gdyby tylko potrafił wykorzystać stworzone w I połowie okazje. Nie wykorzystał i wrócił z punktem.

Nie powiodło się jedynie Startowi Pruchnik, który nie miał zbyt wielu argumentów w starciu z Błękitnymi Ropczyce. Uległ 1:3 (0:3). Jedyną bramkę w 71. min z rzutu karnego zdobył Wiktor Yablonskyj.


Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Wiącek 17. min, 1:1 Adamski 52. min.
Rzemieślnik: Wilczyński (80. Pietraszewski) – Foryś, Tragarz (25. Camara), Remut, Florian – Adamski, Bańdur, Ślęzak, Tomasiewicz (46. Nalepka) – Macnar, Barycza.
Piast: Strawa – Wielgosz, Jaroch, Demski, Kubas – Rączka (85. Zając), Bawoł, Wota, R. Noga, Czub (82. Kloc) – Wiącek.
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółta kartka: Tomasiewicz. Widzów: 150.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama