Marian Kowalski, działacz patriotyczny, komentator Telewizji „Idź Pod Prąd” i były kandydat na prezydenta RP, będzie gościł na otwartym spotkaniu w Rymanowie.

Spotkanie organizowane przez Klub „Idź Pod Prąd” Krosno odbędzie się 19 maja, w piątek, o godzinie 17.00, w sali bankietowej restauracji „Jaś Wędrowniczek”. Po wystąpieniu Marian Kowalski odpowie na pytania gości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Marian Kowalski to jest Gość! Przyjadę na pewno!
O! Koniecznie trzeba przyjść. Bardzo ciekawy człowiek. Piąteczek w Rymanowie =]
Jeden z tysięcy polskich kowalskich da głos.
Po co reklamować tego typka spod ciemnej gwiazdy, z wyrokiem w życiorysie???
A dziś był w tv Republika :) Do Rymanowa na 17:00 zdążę jakoś :)
Super!
Marian Kowalski to jest Gość! Przyjadę na pewno!
Gestapowiec