8 lutego br. meczem z MTS Chrzanów wicelider I-ligowej tabeli SRS Czuwaj Przemyśl rozpocznie boje w II rundzie rozgrywek. Choć do tego wydarzenia pozostał jeszcze równy miesiąc, podopieczni grającego trenera Michała Kubisztala – po przerwie świąteczno-noworocznej – rozpoczęli przygotowania do decydującej batalii o awans do szczypiorniackiej superligi.
Wcześniej, bo 22 stycznia br. (g. 18) przemyślanie rozegrają mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski. Do hali POSiR przyjedzie superligowa Sandra SPA Pogoń Szczecin. Klubowi działacze szykują prawdziwą bombę, po której kibice nie „poznają” zespołu. Na razie nie możemy zdradzić szczegółów, ale – jesteśmy co do tego przekonani na sto procent – będą to bardzo pozytywne wiadomości.
Treningi, w których udział wzięli wszyscy (oprócz przechodzącego rehabilitację po przykrej kontuzji Pawła Kubika) zawodnicy, rozpoczęli od zajęć w hali POSiR. W planach czuwajowcy mają rozegranie dwóch spotkań sparingowych z jednym z zespołów z PGNiG Superligi – SPR PWSZ Tarnów (jeden z meczów rozegrany zostanie w Przemyślu, 14 stycznia br. o g. 16.30). A kto wie, czy kontrolnych potyczek nie będzie więcej.
Dopinane są szczegóły kontraktu z nowym zawodnikiem, który będzie bardzo dużym wzmocnieniem drużyny. Personalia ujrzą światło dzienne lada chwila, zdradzić możemy, iż to rozgrywający z superligowym stażem, były król strzelców I-ligowych rozgrywek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mowi sie ze Dariusz Dutka zasili szeregi
no to niespodzianka
Mowi sie ze Dariusz Dutka zasili szeregi