Dobra wiadomość dla wielbicieli białego szaleństwa! Dziś, 18 bm., o godzinie 9, przemyski stok narciarski został otwarty.
Od rana czynne były trasa nr 1 oraz kolej nr II (górna) – krzesło 3 osobowe. Warstwa śniegu to 30-50 cm, zmrożony, więc warunki narciarskie bardzo dobre.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No ale idzie ciepło i tradycyjnie znowu wszystko popłynie.Mieszkańcy wszystko zapłaca.
ale jazda hahahaha
No ale idzie ciepło i tradycyjnie znowu wszystko popłynie.Mieszkańcy wszystko zapłaca.