Reklama

Stok narciarski wystartował

Dobra wiadomość dla wielbicieli białego szaleństwa! Dziś, 18 bm., o godzinie 9, przemyski stok narciarski został otwarty.

Od rana czynne były trasa nr 1 oraz kolej nr II (górna) – krzesło 3 osobowe. Warstwa śniegu to 30-50 cm, zmrożony, więc warunki narciarskie bardzo dobre.

Organizatorzy zwracaja uwagę, że wzdłuż trasy rozstawione są armatki śnieżące, więc podczas jazdy należy zachować rozwagę.
Parkingi dla zmotoryzowanych przy ul. Przemysława i Pasteura.

A w zeszłym roku było tak!
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bono - niezalogowany 2016-12-18 21:29:52

    ale jazda hahahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    góral - niezalogowany 2016-12-20 15:42:35

    No ale idzie ciepło i tradycyjnie znowu wszystko popłynie.Mieszkańcy wszystko zapłaca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama