Reklama

Stracił panowanie nad mazdą i zderzył się z tirem [ZDJĘCIA]

Ciężarówka wjechała do przydrożnego rowu i przewróciła się na bok, niszcząc ogrodzenie prywatnej posesji.

W sobotę, 28 bm,  przed godz. 6, na DK 19 w Łężanach 44-letni kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarową scanią. Ciężarówka wjechała do przydrożnego rowu i się przewróciła na ogrodzenie.

Ucierpiał kierowca mazdy, 44-letni mieszkaniec Rzeszowa. Z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości