Reklama

Stracił panowanie nad autem. Wypadł z drogi

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 7 bm., ok. godziny 7, w Kołaczycach, na drodze krajowej nr 73.


fot.KPP Jasło

36-letni kierujący dostawczym volkwagenem  LT  jechał  DK 73 w kierunku Jasła.

Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w wystający z ziemi pniak. Dostawczak przewrócił się na bok.

Kierowca miał wiele szczęście, ponieważ wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Za to zainkasował mandat. Był trzeźwy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lt35 - niezalogowany 2016-11-08 11:51:17

    Takie piękne to było auto.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości