Reklama

Stracił panowanie nad autem i wylądował w rowie. Był pijany. Ucierpiała pasażerka

Kierowca peugeota 306 miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

We wtorek około godz. 18  na ul. Rzeszowskiej kierowca peugeota 306 postanowił wyprzedzić inny samochód, tyle że na łuku drogi, na podwójnej linii ciągłej! Stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożną skarpę i zatrzymał sie w pobliskich zaroślach.

 

Przybyli na miejsce policjanci zastali rozbity pojazd, a ranna pasażerka potrzebowała pomocy medycznej. Prowadzący czynności funkcjonariusze wyczuli od 55-letniego kierowcy silną woń alkoholu. Okazało się, że miał prawie promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano jego prawo jazdy. Odpowie za prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, ograniczenia wolności lub grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów na czas od roku do 10 lat.


fot.KPP Strzyżów


fot.KPP Strzyżów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości