W niedzielę, 9 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubiecku została zorganizowana III edycja akcji krwiodawstwa „Strażacka kropla krwi”. To już czternasta akcja dubieckich strażaków-ochotników.
Jak przekazała Małgorzata Sowa z OSP KSRG Dubiecko:
Organizatorzy, Ochotnicza Straż Pożarna w Dubiecku oraz Klub HDK „Kropla Nadziei”, zaprosili do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zbiórce strażaków z jednostek OSP z Miasta i Gminy Dubiecko oraz gmin sąsiednich. Krwiodawcy, dzieląc się tym największym darem serca , którego nie sposób wyprodukować, oddali łącznie blisko 20 litrów krwi.

Dodała, że do tej pory akcje krwiodawstwa zorganizowane przez dubieckich strażaków dały wynik ponad 200 litrów oddanej krwi.
Strażacy-ochotnicy planują w tym roku kolejne 2 akcje: 1 czerwca oraz 16 listopada. Warto zapamiętać te daty.
opr. MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze