Reklama

„Strażacka kropla krwi” w Dubiecku

13/03/2025 08:00

W niedzielę, 9 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubiecku została zorganizowana III edycja akcji krwiodawstwa „Strażacka kropla krwi”. To już czternasta akcja dubieckich strażaków-ochotników.

Jak przekazała Małgorzata Sowa z OSP KSRG Dubiecko:

Organizatorzy, Ochotnicza Straż Pożarna w Dubiecku oraz Klub HDK „Kropla Nadziei”, zaprosili do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zbiórce  strażaków z jednostek OSP z Miasta i Gminy Dubiecko oraz gmin sąsiednich. Krwiodawcy, dzieląc się tym największym darem serca , którego nie sposób wyprodukować, oddali łącznie blisko 20 litrów krwi.


Dodała, że do tej pory akcje krwiodawstwa zorganizowane przez dubieckich strażaków dały wynik ponad 200 litrów oddanej krwi.
Strażacy-ochotnicy  planują w tym roku kolejne 2 akcje: 1 czerwca oraz 16 listopada. Warto zapamiętać te daty.

Reklama

opr. MR

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/03/2025 08:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama