Reklama

Studenci z Przemyśla z brązowym medalem

23/03/2016 12:25

UNIHOKEJ Studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, po raz drugi z rzędu stanęli na najniższym stopniu podium Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w unihokeju.

W turnieju rozgrywanym na nowo wybudowanej hali  Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanok wystąpiły najlepsze reprezentacje podkarpackich uczelni. Mimo ubiegłorocznego sukcesu przemyślanie[paywall] ani przez moment nie byli uważani za kandydatów do medali. – W porównaniu do ubiegłego roku, skład mieliśmy eksperymentalny. Za cel stawiałem sobie wyjście z grupy. Zdobyty brąz to dla nas naprawdę spory sukces – powiedział Rafał Korczyński, prowadzący sekcję unihokeja przy AZS PWSW.

W fazie wstępnej zawodnicy z Przemyśla najpierw ulegli faworytom turnieju, drużynie Uniwersytetu Rzeszowskiego 0:5. W drugim meczu grupowym pokonali zaś PWSZ Krosno 4:0. Finałową fazę przemyślanie rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 w derbowym pojedynku z PWST-E Jarosław. W meczu o srebrny medal, po sporych kontrowersja przegrali z gospodarzami turnieju drużyną PWSZ Sanok.


KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama