UNIHOKEJ Studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, po raz drugi z rzędu stanęli na najniższym stopniu podium Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w unihokeju.
W turnieju rozgrywanym na nowo wybudowanej hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanok wystąpiły najlepsze reprezentacje podkarpackich uczelni. Mimo ubiegłorocznego sukcesu przemyślanie[paywall] ani przez moment nie byli uważani za kandydatów do medali. – W porównaniu do ubiegłego roku, skład mieliśmy eksperymentalny. Za cel stawiałem sobie wyjście z grupy. Zdobyty brąz to dla nas naprawdę spory sukces – powiedział Rafał Korczyński, prowadzący sekcję unihokeja przy AZS PWSW.
W fazie wstępnej zawodnicy z Przemyśla najpierw ulegli faworytom turnieju, drużynie Uniwersytetu Rzeszowskiego 0:5. W drugim meczu grupowym pokonali zaś PWSZ Krosno 4:0. Finałową fazę przemyślanie rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 w derbowym pojedynku z PWST-E Jarosław. W meczu o srebrny medal, po sporych kontrowersja przegrali z gospodarzami turnieju drużyną PWSZ Sanok.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze