20-latkowi postawiono zarzut publicznego propagowania ustroju faszystowskiego. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Na początku października student jednej z rzeszowskich uczelni przyszedł na zajęcia ubrany w koszulkę z wizerunkiem faszystowskiego symbolu – herbu, który stanowił emblemat hitlerowskiej jednostki SS. O zdarzeniu policję zawiadomił inny uczestnik zajęć.
Funkcjonariusze wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców ustalili tożsamość podejrzanego. To studiujący w Rzeszowie 20-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna przyznał się do winy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mógł mieć coś z upa a na pewno nikt by nie zwrócił uwagi.
Mógł mieć coś z upa a na pewno nikt by nie zwrócił uwagi.