Reklama

Student przyszedł na zajęcia w koszulce z faszystowskim symbolem

20-latkowi postawiono zarzut publicznego propagowania ustroju faszystowskiego. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na początku października student jednej z rzeszowskich uczelni przyszedł na zajęcia ubrany w koszulkę z wizerunkiem faszystowskiego symbolu – herbu, który stanowił emblemat hitlerowskiej jednostki SS. O zdarzeniu policję zawiadomił inny uczestnik zajęć.  

Funkcjonariusze wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców ustalili tożsamość podejrzanego. To studiujący w Rzeszowie 20-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna przyznał się do winy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    URZ - niezalogowany 2016-12-05 17:17:02

    Mógł mieć coś z upa a na pewno nikt by nie zwrócił uwagi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama