Reklama

Stypendia dla sportowców Azymutu Dębów

03/05/2016 10:21

27 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze sportowi z Podkarpacia otrzymali stypendia oraz nagrody zarządu województwa. Przeznaczono na ten cel ponad 460 tys. zł.

Podczas tegorocznej VIII Gali Sportu Młodzieżowego stypendia przyznano 127 osobom. Wśród wyróżnionych sportowców znalazło się dwóch zawodników z klubu Azymut Dębów: Karol Huba i Michał Kruk. Jako jedyni zostali wyróżnieni w kategorii[paywall]„orientacja sportowa”. Wysokość stypendiów uzależniona została od kategorii wiekowej zawodników oraz ich osiągnięć sportowych. W sumie zarząd województwa przeznaczył na stypendia 399 tys. 600 zł oraz 65 tys. zł na nagrody dla działaczy sportowych, zawodników i trenerów, wśród których znalazła się trenerka klubu Azymut Dębów Maria Ziętek-Leśnicka. Trenerzy zostali docenieni za osiągnięcia ich podopiecznych w 2015 r.

Pamiątkowe dyplomy stypendystom i nagrodzonym wręczyła wicemarszałek Maria Kurowska.

Reklama


fot.Azymut Dębów
Pamiątkowe dyplomy stypendystom i nagrodzonym wręczyła wicemarszałek Maria Kurowska.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama