Pod koniec listopada w Adamówce został przeprowadzony Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Adamówka, zaś w dniach 25 – 27 listopada w Lublinie odbyły się XV Mistrzostwa Europy i Puchar Europy Karate Kyokushin.
Podczas turnieju w Adamówce pochodzący z niej Kornel Brzyski, trenujący w Leżajskim Klubie Kyokushin Karate, zajął 2. miejsce w kategorii -30. W turnieju w Lublinie wystartowało prawie 600 zawodników, reprezentantów 24 państw. Z Przeworskiego Klubu Kyokushin Polskę reprezentowało dwoje zawodników: Karolina Barylak i Filip Hawro. Karolina zajęła 1. miejsce w kategorii młodzik +65 kg, zaś Filip 3. miejsce w kategorii młodzik -55 kg.

fot.UM Przeworsk
Filip Hawro stanął na podium w kategorii młodzik -55 kg.

fot.zbiory własne
Kornel Brzyski z Adamówki podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate zajął 2. miejsce w kategorii -30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze