Piknik z Okazji Dnia Dziecka w tym roku połączono ze Świętem Szkoły Podstawowej nr 6.
Impreza odbędzie się 2 czerwca przy SP 6. Będą dmuchańce, przejazdy kucykiem, pokazy policji, strażaków, ratowników i motocyklistów oraz wiele innych atrakcji dla maluchów. Odbędzie się również Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych z Przemyśla, a następnie mecz honorowy pomiędzy organizatorami a reprezentacją SP 6. Impreza startuje o godz. 11. AN
Komentarze