Reklama

Sygnały Czytelników: Wątpliwe zabezpieczenie studzienki przy kamienicy na placu Rybim

29/10/2023 18:36

– Pracownicy PGM, zabezpieczając studzienkę przy kamienicy plac Rybi z numerem 1, wykazali się według mnie nierozwagą, zakładając, że drewniane zbite deski – co widać na zdjęciu – okażą się wystarczającą gwarancją bezpieczeństwa mieszkańców.

– Ludzie chodzą do komórek po drzewo, a studzienka jest tuż obok. A wśródmieszkańców tej kamienicy nie brakuje starszych osób oraz dzieci. Taki stan trwa już od pół roku. Oby nie doszło tu do tragedii, bo wówczas na reakcję będzie już za późno – komentuje przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama