Reklama

Szachowy początek majówki

19/05/2016 11:24

1 maja w hali przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku zostały zorganizowane turnieje szachowe pod nazwą „Szach i maj!”.

W czterech turniejach szachowych usiadło naprzeciwko siebie w sumie 133 zawodników. W najsilniejszym turnieju „kategorie II i I” bezkonkurencyjny okazał się Konrad Kuziemko (KSz Gambit Przeworsk). Wyprzedził Daniela Lusio (Skoczek Sędziszów Małopolski) i Dariusza Lacha (Bystrovia Bystrowice). W sumie wzięło w nim udział 39 zawodników. W turnieju „kategorie III” zwycięzcą został Marcin Maj (Rudnik nad Sanem). Uplasował się przed Stanisławem Lechem (Jadwiżanie Wólka Podleśna) i Sławomirem Kuczą (Burza Rogi). W tej kategorii w szachowych zmaganiach wzięło udział 30 zawodników. W turnieju „kategorie V i IV” na podium stanęli Dawid Wolak (Wiśniowa), Mariusz Wroński (Bystrovia Bystrowice) i Marcin Wolak (Wiśniowa). Byli najlepsi spośród 27 graczy. W turnieju początkujących szachistów „zawodnicy bk” najskuteczniej grała Maria Pikuła (Tarnawka). Drugie miejsce zajął Radosław Drupka (KSz Gambit Przeworsk), zaś trzecie Łukasz Słysz (KSz Gambit Przeworsk). W sumie początkujących zawodników było 37.

Organizatorami turnieju byli MOSiR Przeworsk oraz KSz Gambit Przeworsk. Sędziował Paweł Zaskalski.

Reklama


fot.Barbara Chmura
Zawodnicy rywalizowali w czterech turniejach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama