29 rodzin z terenu powiatu przemyskiego otrzymało lub otrzyma niebawem pomoc w ramach „Szlachetnej Paczki”. Prezenty świąteczne od darczyńców wyruszyły dzisiaj, 15 grudnia br., do potrzebujących.
Aby odwiedzić i przekazać paczki wszystkim rodzinom, wolontariusze potrzebują kilka dni. To praca od świtu do nocy.
– Ale naprawdę warto. Wielokrotnie odczuwaliśmy wdzięczność tych rodzin. Każda jednak wdzięczna jest na swój sposób. Przy wręczaniu paczek towarzyszą łzy. Raz szczęścia, innym razem rozpaczy, że rodzina sama nie może sobie tego zapewnić. To nas napędza i dodaje wiary w człowieka. Po prostu
– powiedziała lider przemyskiego rejonu „Szlachetnej Paczki” Karolina Majgier.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze