Reklama

Tenisiści stołowi Sokołowa SA Jarosław ugrali w Grodzisku Mazowieckim dwa sety

Po zdecydowanej porażce Sokołowa SA u siebie 0:3, rewanż w Grodzisku Mazowieckim wydawał się formalnością. Choć to sport, tak miażdżąca przewaga grodziszczan nie pozwalała na jakiekolwiek marzenia w spotkaniu rewanżowym.

10 kwietnia br. jarosławianie rozegrali ostatni mecz w tym sezonie. W Grodzisku Mazowieckim zdołali ugrać dwa sety. Zrobił to S. Ganansekaran, który prowadził z Markiem Badowskim 0:2, ale potem stracił gdzieś koncept gry i przegrał trzy kolejne sety i cały pojedynek. Było już wówczas 2:0, bon a inaugurację, w greckim pojedynku, P. Gionis pokonał K. Angelakisa. Kropkę nad „i” postawił Czech P. Sirucek, który w trzech setach ograł M. Czernika.

Sokołów SA zajął ostatecznie w tym sezonie 7. miejsce, najsłabsze od kilku pingongowych kampanii w najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Jak już wspomnieliśmy, nie jest to jednak przykra niespodzianka, bo przedsezonowy cel (awans do fazy play-off) został osiągnięty.

Reklama

 


 

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Sokołów SA Jarosław 3:0
1:0: Panagiotis Gionis – Konstantinos Angelakis 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
2:0: Marek Badowski – Sathiyan Gnanasekaran 3:2 (9:11, 5:11, 11:3, 11:9, 11:9)
3:0: Pavel Sirucek – Mateusz Czernik 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości