Reklama

Texom Sokół Sieniawa z pierwszym zwycięstwem

Środa, 8 września br., to dzień chwały w tym sezonie ubiegłosezonowego wicemistrza III-ligowych rozgrywek, ekipy Texom Sokół Sieniawa. Zespół odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Przed rozpoczęciem rywalizacją w tej kolejce wiadomo było, że któraś z dwóch drużyn z naszego regionu na pewno swój marny punktowy dorobek (tak Texom Sokół, jak i Wólczanka Stal Systems zdobyły do tej pory po jednym punkcie). Z prostej przyczyny: grały ze sobą. Derbowe spotkanie rozegrane zostało w bardzo nietypowym terminie, bo w samo południe. W dzień roboczy było to przedziwne posunięcie władz zespołu z Wólki Pełkińskiej, ale to ich sprawa.

Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie bramek, ale finalnie padł tylko jeden gol. Jego autorem w 78. min był pomocnik gości Dominik Pikiel. Dzięki temu komplet punktów powędrował do Sieniawy, a Texom Sokół opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Niestety, kosztem młodziutkiego teamu Marcina Wołowca.

Reklama

 

 

7. kolejka (środa, 8 wrzesień br.):

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Texom Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Pikiel 78. min.

***

W innych meczach: Czarni – Wisłoka 0:1 (0:1), KSZO 1929 – Tomasovia 2:0 (1:0), Unia – Siarka 2:2 (1:0), Korona – Orlęta 1:1 (0:1), Avia – Cracovia II 1:0 (1:0), Stal St. W. – ŁKS Łagów 2:0 (1:0), Wisła – Chełmianka 0:2 (0:0), Podlasie – Podhale 1:1  (0:0).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama