Środa, 8 września br., to dzień chwały w tym sezonie ubiegłosezonowego wicemistrza III-ligowych rozgrywek, ekipy Texom Sokół Sieniawa. Zespół odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Przed rozpoczęciem rywalizacją w tej kolejce wiadomo było, że któraś z dwóch drużyn z naszego regionu na pewno swój marny punktowy dorobek (tak Texom Sokół, jak i Wólczanka Stal Systems zdobyły do tej pory po jednym punkcie). Z prostej przyczyny: grały ze sobą. Derbowe spotkanie rozegrane zostało w bardzo nietypowym terminie, bo w samo południe. W dzień roboczy było to przedziwne posunięcie władz zespołu z Wólki Pełkińskiej, ale to ich sprawa.
Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie bramek, ale finalnie padł tylko jeden gol. Jego autorem w 78. min był pomocnik gości Dominik Pikiel. Dzięki temu komplet punktów powędrował do Sieniawy, a Texom Sokół opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Niestety, kosztem młodziutkiego teamu Marcina Wołowca.
7. kolejka (środa, 8 wrzesień br.):
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Texom Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Pikiel 78. min.
***
W innych meczach: Czarni – Wisłoka 0:1 (0:1), KSZO 1929 – Tomasovia 2:0 (1:0), Unia – Siarka 2:2 (1:0), Korona – Orlęta 1:1 (0:1), Avia – Cracovia II 1:0 (1:0), Stal St. W. – ŁKS Łagów 2:0 (1:0), Wisła – Chełmianka 0:2 (0:0), Podlasie – Podhale 1:1 (0:0).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze