– Autostrada do piekła – tak mówią mieszkańcy o górnym odcinku ul. 3 Maja w Przemyślu. Krótki fragment drogi nie ma asfaltu, w nawierzchni jest pełno dziur i kolein, a kanalizacja deszczowa nie odprowadza wody.
Opisywany odcinek 3 Maja nie jest bezpośrednio połączony z główną arterią Przemyśla. Jest to boczna ul. Sobieskiego, położonej przy wjeździe do miasta od strony Żurawicy. Kilkadziesiąt lat temu, przed wybudowaniem serpentyn, właśnie tędy wjeżdżało się do Przemyśla. Ze względu na strome wzniesienie przebudowano drogę, puszczając ruch po zakrętach. Ulica jednak pozostała.
fot.Paweł Bugira
Nowe schody. Wszystko byłoby dobrze, gdy nie zapomniano o podjeździe dla wózków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jakiś czas temu czytałam o klastrach biznesowych. niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe.
Trzeba poczytać o klastrach biznesu. Temat ciekawy. :)
Jakiś czas temu czytałam o klastrach biznesowych. niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe.
Trzeba poczytać o klastrach biznesu. Temat ciekawy. :)