Pierwszy, długi majowy weekend będzie w Przemyślu obfity w różnego rodzaju imprezy plenerowe. Jedną z atrakcji będzie możliwość skorzystania z obiektów zarządzanych przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, znajdujących się na stoku narciarskim.
1, 2 i 3 maja czynne będą zarówno tor saneczkowy, jak i kolejka krzesełkowa. W dwa pierwsze dni, czyli poniedziałek i wtorek (1 – 2 maja) z wspomnianych atrakcji będzie można korzystać w godzinach od 10 do 19, natomiast w środę, 3 maja br., tor i kolejka czynne będą w godzinach do 12 do 19. Zapraszamy!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze