Reklama

Tor i kolejka będą czynne w długi majowy weekend

Pierwszy, długi majowy weekend będzie w Przemyślu obfity w różnego rodzaju imprezy plenerowe. Jedną z atrakcji będzie możliwość skorzystania z obiektów zarządzanych przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, znajdujących się na stoku narciarskim.

1, 2 i 3 maja czynne będą zarówno tor saneczkowy, jak i kolejka krzesełkowa. W dwa pierwsze dni, czyli poniedziałek i wtorek (1 – 2 maja) z wspomnianych atrakcji będzie można korzystać w godzinach od 10 do 19, natomiast w środę, 3 maja br., tor i kolejka czynne będą w godzinach do 12 do 19. Zapraszamy!
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama