Reklama

Tragedia na drodze. 23-latek zginął na miejscu, pasażer w ciężkim stanie

Do wypadku doszło w sobotę, 14 marca, godz. 4 nad ranem w Łękach Górnych.

Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym miał miejsce w sobotę około godz. 4 nad ranem w Łękach Górnych.

23-letni mieszkaniec Woli Lubeckiej kierował fordem escortem, nadle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Doszło do zderzenia z betonowym słupem. Wypadek zakończył sie tragicznie – młody kierowca zginął na miejscu. Pasażera forda, 28-letniego mieszkańca Łęk Górnych,  przewieziono do tarnowskiego szpitala, stan mężczyzny jest ciężki.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama