Reklama

Tragedia na drodze. Zginął 20-latek

04/05/2015 10:15

Tragiczny wypadek, w którym śmierć poniósł 20-latek z Zamiechowa w gminie Chłopice, poruszył całą miejscowość.

– Pracował za granicą. Wrócił do Polski we wtorek, 21 kwietnia. Przyjechał na tydzień. Chciał odpocząć, bo skręcił nogę. Miał plany na przyszłość. Nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że to, co się zdarzyło, to prawda – mówią z żalem bliscy zmarłego.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia, tuż po godzinie pierwszej w nocy. 18-nastoletni kierowca audi A3 zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w przepust, przejechał ogrodzenie posesji, następnie uderzył w słup i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer, 20-letni mieszkaniec Zamiechowa. Audi podróżowała też 17-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu przemyskiego. Kierujący i pasażerka z obrażeniami trafili do jarosławskiego szpitala.

Reklama

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego audi. Mężczyzna był trzeźwy. W miejscu zdarzenia wykonano oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego tam prokuratora ciało 20-latka zabezpieczono do badań.

Policja ustala okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kika - niezalogowany 2015-05-04 12:03:58

    To na jaki chuj tak zapierdalal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lsfj - niezalogowany 2015-05-04 14:04:17

    A Ty masz mózg?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama