W Kamieniu 23-letni motocyklista zjechał z drogi i uderzył w przepust. W Lubzinie 41-letni motocyklista zderzył się z dostawczakiem. Obaj zginęli.
Do tragicznego wypadku w Kamieniu doszło dziś, 13 bm., po godzinie 14.
23-letni kierujący hondą zjechał z drogi, uderzył w przepust, potem w drzewa.
Motocykl stanął w płomieniach. Mężczyzny nie zdołano uratować.
Ok. godz. 14.30 w Lubzinie doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku. 41-letni motocyklista na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i zderzył się z dostawczym mercedesem. Mimo reanimacji nie zdołano przywrócić mu życia.
Jak podaje KWP Rzeszów, na miejscu obu wypadków pracują policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Szkoda .młodzi ludzie...