Reklama

Tragiczne wypadki z udziałem pieszych. Nie żyje dwóch mężczyzn

Trwa wyjaśnianie śmiertelnych wypadków z udziałem pieszych.

31 grudnia, po godz. 20,  Strzegocice – kierujący seatem ibizą potrącił idącego ulicą 58-letniego mężczyznę. Niestety mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować. 21-latek kierujący był trzeźwy.  Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.


1 stycznia, około godz. 7, ul. Sienkiewicz w Tarnobrzegu. Kierujący volkswagenem polo potrącił pieszego. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny. Kierowca polo był trzeźwy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości